Eryaman Diş Doktoru

Eryaman merkezli kurulan polikliniğimiz, uluslararası standartlarda hizmet veren bir ağız ve diş sağlığı polikliniğidir. Değerli hastalarımızın tüm hakları korunarak tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Teorik ve pratik bilgileri harmanlayan doktorlarımız, son teknoloji araç gereçleri kullanarak sağlık ve estetiği bir arada hastalarımıza sunar. Eryaman merkezli alanında uzman bir diş polikliniği arıyorsanız size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Profesyonel Kadromuz

Sekreterlerimizden doktorlarımıza kadar tüm çalışanlarımız alanlarında uzman kişilerden oluşmaktadır. Tüm kadromuz mükemmel bir uyum, özveri ve dakiklik içinde çalışarak size en iyi hizmeti vermeye çalışır. Eryaman diş doktoru dendiğinde akla ilk gelen isim olmak için çalışmakta ve misyonumuzu buna göre şekillendirmekteyiz. Tüm kadromuz özenle seçilmiş olup size profesyonel bir hizmet verebilmek için çalışmaktadırlar.

Kliniğimizin Huzurlu ve Güvenli Ortamı

Diş sağlığı kliniğimiz, hastalarımızın kendini huzurlu ve güvenli hissetmesi için hazırlanmıştır. Rahat ortamımız ve teknolojik donanımımızla siz hastalarımız kendinizi güvende hissedecek ve gönül rahatlığıyla tedavilerinizi olabileceksiniz. Rezervasyondan doktor kontrolüne kadar geçen her anda bize en kısa sürede ulaşmanız için tüm ekibimiz özverili bir şekilde çalışmaktadır.

Hasta Memnuniyetimiz

Polikliniğimizde, hastalarımız ve doktorlarımız tam bir uyum içinde çalışmaktadır. Yaptırmak istediğiniz işlemi birlikte planlamakta, sizin istediğiniz kadar üstünden geçmekte ve düzenli kontrollerini sağlamaktayız. Memnun olmadığınız ya da içinize sinmeyen bir durum oluştuğunda tüm ekibimiz size yardım etmek için orada olacaktır.

Tedavi Planımız

Eryaman diş doktoru olarak öncelikli amacımız sizin sağlığınız. Bunun için tedaviye başlamadan önce tüm dişlerinizi kontrolden geçirmekteyiz. Kontrol sonucu tedavi edilecek dişleri ve yapılacakları belirleyerek size bunun hakkında bir plan sunmaktayız. Planı uygunluğunuza ve isteklerinize göre revize etmekteyiz. Tüm hastalarımızın planlarının akışını takip etmekte, önemli hatırlatmaları yapmaktayız. Böylelikle hiçbir adım atlanmadan sağlıklı ve estetik bir ağız yapısına kavuşabilirsiniz.

Verdiğimiz Tedaviler

Ağız ve diş sağlığı polikliniğimizde, her yaşa her türden tedaviyi uygulayabilecek uzman bir kadromuz vardır. Dolgu, kanal, diş çekimi, diş eti tedavileri, implant, gülüş tasarımı gibi konularda siz hastalarımıza hizmet vermekten gurur duyarız. Ayrıca çocuk diş sağlığı alanında uzman kadromuzla da çocuklarınızla ilgilenmekten büyük mutluluk duyarız.